Zasady korzystania ze zdjęć zamieszczonych na stronie www.KiteRewa.pl


  1. Osoby które odnalazły się na zdjęciach i są postaciami pierwszoplanowymi mogą na życzenie usunąć zdjęcia z z galerii zamieszczonych na stronie , tym samym zostaną usunięte zdjęcia cyfrowe oryginalne JPEG przechowywane w archiwum strony www.KiteRewa.pl

  2. Osoby które są na zdjęciach mogą otrzymać pocztą e-mail zdjęcia cyfrowe JPEG 2144 x 1424 pix , dla własnych indywidualnych niekomercyjnych potrzeb domowych , bez możliwości powielania , rozpowszechniania i odsprzedawania zdjęć w żadnej postaci .

  3. Zdjęcia zamieszczone na stronie www.KiteRewa.pl w formacie i rozdzielczości prezentowanej , można za darmo umieszczać na swoich stronach internetowych , a każde zdjęcie lub grupą zdjęć musi być sygnowana po przez umieszczony , aktywny , dobrze widoczny i poprawnie działający odnośnik do strony www.KiteRewa.pl .

  4. Zdjęcia cyfrowe oryginalne JPEG 4288 x 2848 pix Fine , do publikacji komercyjnych np. w prasie czytanej , prasie elektronicznej , na stronach www, w ulotkach reklamowych , folderach , plakatach itp. można zakupić , a przy publikacji musi być sygnowany opisem pod zdjęciem lub pod zbiorem zdjęć z podaniem autora zdjęć i osoby fotografowanej W przypadku gdy zdjęcie jest publikowane w internecie dopuszczalne jest zamieszczenie informacji o pochodzeniu zdjęcia w stopce, łącznie z autorami strony . Zdjęć nie może odsprzedawać osobom trzecim. Na zakupione zdjęcia wystawiona zostanie faktura VAT , z ceną negocjowaną zależną od ilości zdjęć

    Istnieje również możliwość wykonania dedykowanej sesji zdjęciowej w tematach: kitesurfing , windsurfing , snowkite , oraz innych.
    Każdorazowo cena sesji podlega negocjacji.


    kontakt dla zainteresowanych ... e-mail: Mariusz Malinowski