News


___________________________________________
NEWS -- 31.12.2005Żegnamy ... Stary Rok 2005 !!!


Czy był dobrym dla Ciebie ?????.... każdy z nas wie najlepiej !!! ....
jeśli będziecie chcieli powspominać dobre chwile z roku 2005, zawsze można tu do niego powrócić i sobie przypomnieć !!! ....
są dni które przemijają i lata które przemijają ... kolejny rok przechodzi do historii .....

___________________________________________
NEWS -- 30.12.2005


Po raz kolejny , dotarła do Rewy zima , czy będzie .... do trzech razy sztuka ??????? i zostanie na dłużej !?!?
Można by już pośmigać w rewce na nartkach z kite'm , ale południowy wiatr nie jest najlepszym kierunkiem na wąskiej polanie , zdecydowanie lepszy kierunek to wschodni i zachodni .
Na szczęście mieszkając w trójmieście mamy jeszcze inne otwarte tereny do uprawiania SNOWkite :) ..... najnowszą informacje , przesłał Janusz ......
Czołem , Oto dzisiejsze zdjęcia jeziora Tuchom i okolic 1 * 2 * 3 * 4 . Jezioro jest przysypane śniegiem i trudniej przez to zamarza. Grubość lodu około 5 cm, to jeszcze za mało do jazdy-jak i wędkowania. Na niektórych polach śniegu jest wystarczająco do jazdy na nartach, ale z innych śnieg jest zwiany. Jeśli temperatury się utrzymaja (-3 w dzień i -5 w nocy) to po Nowym Roku można próbować jazdy po jeziorach.
Pozdrowienia -Janusz-

___________________________________________
NEWS -- 24.12.2005
..... idą Święta .. idą Święta , zdecydowanie po wodzie . Drugie podejście zimy do zimy skończyło się dziś deszczem , temp. powietrza ok 8C i wiatrem do 7B z NW !!! .
Niezależnie od pogody dziś i tak najważniejsze są ..........

Życzę Drogim Przyjaciołom .....
by Święta Bożego Narodzenia
były radosne spokojne i niezapomniane
w rodzinnym gronie ciepłe miłe i wesołe
a pod choinką znalazły się tylko wymarzone prezenty .... :))


___________________________________________
NEWS -- 18.12.2005 godz. 23.15

Gdy my w Sopocie bardzo się staraliśmy poslizgać na sniegu w exremalnie , bezwietrznej pogodzie .......... nad brzegiem Bałtyku w Karwi ... Janusz pocztą donosi .....

Czołem Mariuszu,
Byłem dziś na wózku w Karwii. Posyłam kilka zdjęć plaży pozamiatanej przez wiatr,gładkiej, miejscami twardej jak asfalt i z odrobiną śniegu. Są też zdjęcia śladów wózka którego koła wcale nie wchodziły w piasek. Wiatr był NWN 4-6 B.Jeździło się znakomicie choć jeden hals był bardzo ostry. Miałem Speeda 7m2 i przey większej prędkości wynosiło do góry - zamówiłem sobie wczoraj najmniejszego 5m2. Pozdrowienia
-Janusz-
1 * 2 * 3

___________________________________________
NEWS -- 18.12.2005 godz. 22.45

Trzy dni przed kalendarzową zimą nieźle w Sopocie śniegiem przysypało !!! , sezon SnowKite'a 05/06 w Trójmieście , został w sposób udokumentowany rozpoczety !!! W ekstremalnie trudnych ... mało wietrznych warunkach :) , pierwszego oficjalnego ślizgu po świeżutkim śniegu dokonał Niebrzydki , AdamS pomimo że bardzo się spieszył i długo czekał na wiatr by podnieść kite'a .... ale się nie doczekał . Lekko mroźna słoneczna pogoda ściągneła na sopocki hipodrom również znajomych kiteowych riderów :)) ale z braku wystarczającego wiatru ograniczyli się tylko do gorącego kibicowania . To całe zimowe zamieszanie , bacznie obserwowali stali użytkownicy hipodromu na którym gościliśmy :))

___________________________________________
NEWS -- 18.12.2005

No i mamy drugie podejście zimy... do ZIMY !!! Niestety wcześniejsze prognozy pogody z nadejściem zimy ok 15 grudnia się nie sprawdziły , kolejna prognoza zapowiada że przyjdzie w okolicach nowego roku !!! Ale ?!?!..... sezon SnowKite'a na wybrzeżu już się rozpoczął !!! Jak donosi Niebrzydki , w Sopocie na hipodromie można już z kite'm po śniegu pomykać !!! Dzisiaj zbieramy się tam, ok godz 13 !!!

___________________________________________
NEWS -- 06.12.2005

................... ?????????? >>>!!!!!!!!!!!!!!! >>>>>>>>>>>>>>>>> ......Mikołaj ... muza ....... z bacikami , dla mało grzecznych ..... dla Ciebie też ?!?!?! ..... Za oknem buro i ponuro , pada .... deszcz , możemy tylko powspominać .... zeszłoroczny śnieg w Rewie

___________________________________________
NEWS -- 04.12.2005

Ostatni miesiąc roku 2005 już odlicza dni. Na razie jest chłodno sucho i dość wietrznie, nawet bardzo wietrznie. Wczoraj z Januszem podjeliśmy próbe wykorzystania tej siły natury , przy temp 0C , nie myślcie ze miało to być deską po wodzie , miał to być buggy po plaży . Wiało dobrze ok. 5-6 B , tylko kierunek niestety bardzo mocno z SE , analizując dostępne miejsca do jezdzenia na kołach, nie znaleźliśmy niestety tego właściwego gdzie przy tym kierunku wiatru można by buggy wykorzystać , tak wię pierwsza próba skończyła się tylko na chęciach :(( . Wczoraj przejeżdzając przez wysoczyzne kaszubską można było zauważyć że zima już się zbliża , stawy i jeziorka pokrywają się już warstwą lodu , dzisiejsza prognoza pogody zapowiada od 15 grudnia nadejście konkretnego mrozu .... to już nie długo :))

___________________________________________
NEWS -- 30.11.2005

Można powiedzieć że pogoda się ustabilizowała .... lecz niestety, żadne pozytywne wnoski z tego dla nas nie płyną , jest zdecydowanie za zimno na pływanie i niestety za ciepło żeby przyszła szybka zima. Na szczęście na taką pogode , mamy jeszcze pokrewne sporty kite'owe , buggy i jumping , które z racji krótkiego dnia najlepiej uprawiac w soboty i niedziele pod warunkiem że z nieba padać nie będzie .

___________________________________________
NEWS -- 28.11.2005

Bałtyk to wiadomo..... zimne morze , do tego wiatry wieją kiedy chcą więc sezon dobrego pływania jest krótki . Jedyną możliwością by popływać dłużej jest szukanie ciepłego morza dobrego wiatru w Świecie !! Kol z Teamu postanowili poszukać takich właśnie przyjemnych zakątków do jesiennego popływania . Jednym miejscem które odwiedzili był Egipt drugim Maroco w Afryce , ja szukając miłego zakatka dojechałem tylko do niezbyt ciepłej już Danii :((.
Otwierając nowy dział na stronie ( KITE'owe podróże po Polsce i Świecie ), zapraszam do obejrzenia relacji i opisu spotu na który pojechał Janusz do Egiptu , na poczatku listopada 05".

___________________________________________
NEWS -- 26.11.2005

Niestety , zimna jesień zagościła na dobre . Pomimo prognoz że temperatura powietrza bedzie ok 5C , to dzisiaj nad wodą sięgneła ledwo 1C a w miejscach zacienionych kałuże pozostały zamarznięte , do tego całkiem spory wiatr i mimo że był to słoneczny dzień , to rece trzymane poza kieszeniami, kostniały w szybkim tempie :( Robiąc porządki wyciągnełem z news'ów foty z RB 05" i wrzuciłem tam gdzie ich miejsce tz. do galerii KITEsurf . Dla zainteresowanych pozostawiam skrót do kolejnych czterech części . Ciekawe jak długo poczekamy w tym roku na wybrzeżu na warunki do winterKITE'u ..... do połowy Grudnia zimy nie widać .....

___________________________________________
NEWS -- 25.11.2005

Materiał z czterodniowego pływania 29.10 - 01.11.05 zostaje dziś wyczerpany i zostaje już tylko zapisanym wspomnieniem do którego można powracać w długie zimne jesienne wieczory . Galeria jest podczepiona pod fote w tym news'ie , taka mała innowacja na stronie news'ów dla złamania monotoni :)) oczywiście że najwazniejsza jest zawartość .... ale jak się ostatnio dowiedziałem i doswiadczyłem , nie wszystkie elementy na stronie były na poziomie :)) dlatego najbardziej OLDSCHOOL'OWA strona z istniejących .... przechodzi mały FACE LIFTING , by dotrwać do radykalnej przebudowy ......która niestety szybko i lekko nie przychodzi

___________________________________________
NEWS -- 24.11.2005

No.. noo .... mrozik zawitał pierwszy raz , po lecie do Pucka.....Ładny wjazd zrobił :O
Sięgając do archiwum , pora przypomnieć 31.10.05 poniedziałek . To był kolejny słoneczny w miarę ciepły , ale chyba tylko dla nas :) dzień z wiatrem 4-5 B z ES. Tym razem pływanie było w Rewie , na wschodniej stronie ale i przy Szpyrku było małe poruszenie , a po stronie zawietrznej, na płaskiej wodzie Młody Rewiak też trochę 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 popływał . Na koniec dnia wyżowa bez chmurna pogoda pozwoliła pstryknąć kilka rewskich plenerów 1 * 2 * 3 * 4 , by teraz, gdy zimno szaro i ponuro , siedząc przed monitorem dać się napromieniować obrazem zachodzącego słońca i wspomnieniem sezonu w Rewie :))

___________________________________________
NEWS -- 23.11.2005

Ciepły i długi sezon na wodzie chyba definitywnie odszedł do historii , z pewnością niektórzy twardziele wyrwą jeszcze kilka dni na ociepleniach , ale sezon jako ciąg dni mozliwych do pływania już się skończył. Ostatnim dniem minionego sezonu był dzień 15.11.2005 , a ostatnią fote zachodzącego sezonu zrobiłem po pływaniu 14.11.2005 o godz.17.10 :) ..... ale.... koniec sezonu był tak dobrze wietrzny że pozostało w archiwum jeszcze sporo materiału do prezentacji . Najdalej sięgając w czasie to wrzucam kilka popołudniowych fot z niedzieli 30.11 które pstryknełem na MM windsurferom 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 .... i Kitesurferom 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 * 8 wracając z pływania w Jastarni na zatokowym wave . Niedosyt pływania po pofalowanej wodzie :)) spowodował szybką decyzje wyjazdu na prognoze konktetnego wiatru i falek 1 * 2 * 3 * 4 ..... do ....o tym później....
___________________________________________
NEWS -- 07.11.2005 godz. 23.50

Nadszedł ten dzień .... zachód słońca o godz. 16.00, od jutra będzie zachodzić od 15..., dłuuugie wieczory .... na szczęście mamy z Artem sporo twórczej roboty , totalna przebudowa tej strony www :)) Dzieki wszystkim za pierwsze opinie i uwagi wniesione w tym temacie :)) i liczymy na następne.
Wracając do pamiętnego mocno wietrznego pazdźie-listopadowego weekendu , to własnie wrzucam pierwszą część , obrazującą sobotni dzień na Małym Morzu i w Jastarni . Miałem w planie dodać opisówke do fot ... niestety ... brak czasu , mam nadzieje że sami sobie komentarz do fot dopiszecie :))
___________________________________________
NEWS -- 06.11.2005 godz. 22.00

Witam po dłuższej przerwie ..... wiele spraw się nałożyło i zabrakło czasu by przekazywać Wam localne Newsy . Zaległe foto relacje z weekendu 29.10 - 02.11 ciagle się robią :)) ale już tuż ... tuż :) Dzisiejszy dzień zaskoczył nas ciepłą słoneczną pogodą , szkoda tylko że z wiatrem był mały problem że czasem dość słabo powiewał, ale nie przeszkodziło to localnym kiterom by w wodzie , na wodzie i nad wodą , na Małym Morzu spędzić dzień :)) Listopadowe niskie słońce , dość skutecznie dziś przeszkadzało w robieniu fot ale z tych które wyszły uzbierała się całkiem spora galeria :))
___________________________________________
NEWS -- 22.10.2005 godz. 22.00

Padam ze zmęczenia .... dzisiejsza decyzja o wyjezdzie w poszukiwaniu sprzyjających wiatrów do Rowów okazała się słuszna :) również koledzy z zamiejscowego oddziału localeskiego w Olsztynie byli z wyjazdu zadowoleni choć do godz 13 wygladało to jeszcze kiepsko to po godz 13 było słońce , wiatr 3-5B SW i falki całkiem przyjemne :)) swoją drogą jestem pełen podziwu by robić 300 km w jedną strone by popływać z 1 , 2 przyjemnością 3h na falkach !!!! Nie tylko nasze 3 kite'y pływały przy rowskiej plaży , również 8 , chyba localnych kiterów korzystało z dobrego wiatru w Rowach . Na koniec fotki pamiątkowe i lanserskie :) . Czas zregenerować siły ..... na jutrzejszy dzień w Rewie !!
___________________________________________
NEWS -- 20.10.2005 godz. 23.00

Czwartek za nami .... Jak napisałem tak się stało wietrzne dni się rozpoczeły :) , ojjjj..... warto było dojechać dziś na pływanie do Jastarni. Od dawna słuchałem opowieści o zatokowej falce powstającej przy połudnowym wietrze na mieliźnie przy porcie w Jastarni , dobrze obrazuje akwen i miejsce gdzie pływaliśmy mapka ściągnięta z www.augustyna.pl ,najlepsza i najszybsza strona podglądu pogody . Prognoza na dziś była obiecująca , ale rzeczywistość jaką zastaliśmy z Januszem okazała się rewelacyjna. Słońce na niebieskim niebie , wiatr z S lekko z E o sile 5 - 7 B !!! i piękne falki z opowieści w rzeczywistości :)) Dobra deska i Yarga 13 na maxa ściągnięta dziś się w powietrzu napracowała , nie powiem ale po prawie trzech godzinach pływania też jestem lekko przepracowany :) Janusz na swoim sprzęcie też dobrze się napływał ... tylko coś o zimnie wspominał ??? koszulka , krótka pianka , długa pianka, buty , rękawiczki ... hmm .... Jak to zwykle bywa , gdy pływam , to zdjęć do ogladania brak, aleee ....Janusz kilka pstryknął z pływania i jest jedna fota zrobiona przez Andrzeja Jóźwika ze wspomnianej Augustyny , tym bardziej cenna że zriobiona gdy pływanie było kilkaset metrów od brzegu , ma Gość dobry sprzęt :) Po tak dobrym pływaniu była gorąca herbatka z sokiem malinowym z termosu Janusza i były powody do zadowolenia :) ..... no to .. gdzie jutro pływamy ???
___________________________________________
NEWS -- 18.10.2005 godz. 23.00

Pogoda tej jesieni nadzwyczaj miła i przyjemna . Od czwartku bedzie wiało z S , SW , W ....... i to konkretnie 4 , 5 , 6 B !! , bedzie pływanie w Jastarni , na Małym Morzu , w Karwi , w Rewie i na płaskim i na falce !!! i do tego podobno w ciepełku jak na polski koniec października :)) no to do zobaczenia ..........
___________________________________________
NEWS -- 16.10.2005 godz. 22.00

Taki widok zobaczyłem po dojechaniu na karwieńską plaże . Ponad rok czasu czekałem , by pragnienie popływania w Karwi przy północnym wietrze w końcu się zrealizowało . ..... było ciężko ..... była radość i była wściekłość ..... są straty ...... ale czekam już , na kolejną północ w Karwi :)))
___________________________________________
NEWS -- 15.10.2005 godz. 22.00

Na zaproszenie Tomka ' Niebrzydkiego ' dzisiejszy wietrzny dzień spędziliśmy w Sopocie .
Jutro jedziemy i zapraszam na spot Karwieńskie Błota , spotkanie i wyjazd o 10.00 na stacji BP w Rumi !!! Powiem tylko ..... będzie ciężko... będzie radość .... albo łzy ............
___________________________________________
NEWS -- 15.10.2005

Z małym opóźnieniem..... prognoza wiatru na dziś, N 4-5 B zaczyna się sprawdzać . Pierwsi goście z Polski do Rewy już dojechali:)) A o 09.45 parking jest już pełny , ciemna barwa wody to oczywiście pierwsze silniejsze podmuchy północnego wiatru . Jest słońce , wiatr , pierwsze białe grzywki na wodzie .... będzie na wodzie zabawa !!!!
___________________________________________
NEWS -- 14.10.2005

GORĄCA INFORMACJA z godz. 17.15
Do Władka doszedł wiatr z północy i przybiera na sile !!!
___________________________________________
NEWS -- 13.10.2005

PROGNOZY NA WEEKEND SIĘ UTRZYMUJĄ !!!
zapowiada to konkretne pływanko , na chłodnym wietrze z północy ale w ciepłej jeszcze wodzie , w ..... no właśnie , który spot wybrać na centralnie północny kierunek wiatru ??? Dobrze wszystkim znaną w miare łatwą do pływania i bardzo bezpieczną przy tym kierunku Rewe 1 * 2 * 3 * 4 * 5 , ale pewnie tłoczną od KITEsurferów i WINDsurferów ??? czy spot Sopot 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 przy SKŻ , na który Niebrzydki zaprasza z całkiem sporą zatokową falką , tyle że i tu tłoczek może być spory , bo co bardziej profi WINDsurferzy i KITEsurferzy zajadą ?? a może jednak pusty od WINDsurferów przy tym kierunku spot Karwie 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 , z bałtycką zabójczą północną falką przybojową ,przez którą przejście , może być sporym wyzwaniem ?!?! Prognoza jest na cztery dni do wtorku , z najmocniejszym wiatrem z N w Niedziele , i już słabnącym z NE od Poniedziałku . Pytanie na którym spocie będę pływał jest dla mnie jeszcze sprawą otwartą , decyzje podejmuję z reguły tuż przed wyjazdem , na podstawie informacji z ostatniej chwili :)) tym bardziej , że jest spory wybór miejsc i skali trudności, do pływania na północnych wiatrach .
Mam nadzieje , że wystawiony we wtorek do ściągnięcia fimik się podobał , a serwer nie grzał się na darmo , przesyłając plik na Wasze komputery . Piszę grzał się , bo statystyka odnotowała dobowy , historycznie max duży przesył 2,6 GB z serwera !!!!
Ze statystycznych ciekawostek , znalazłem połączenie na serwer z tak egzotycznego państwa jak Tuwalu i Malezja :)) to dokładnia po drugiej stronie naszej planety :)) A szukając ciepłej plazy z ciekawą fauną i florą na zimowy wyjazd ,znalazłem taką kuszącą plaże
___________________________________________
NEWS -- 11.10.2005

Kolejny miły dzień na wodzie za nami , rozwiało się po południu do mocnej 4B. Dziś w Rewie pływał tylko Janusz , a to jego mała galeria :)) Wspomniany i zapowiadany film do ściągnięcia tu :))
___________________________________________
NEWS -- 10.10.2005

Jesienna, październikowa pogoda po prostu nas rozpieszcza........połudnowo wschodnie , ciepłe równe wiaterki , to można powiedzieć że pogodowa anomalia :)) Ostatnie dwa tygodnie zostaną na długo zapamietane , a to za sprawą nagranych materiałów foto & film z bardzo przyjemnego pływania na Małym Morzu !!! Co się dzieje ???? bez czapek i neoprenowych butów , w październiku w Polsce pływać !?!?!? aaale , już chya nie długo tak dobrze będzie :(( Nadchodzący weekend prawdopodobnie przywita nas wiatrami z północnej półkuli , bedzie wietrznie ..... ale mało przyjemnie .... w końcu , porządnie będzie wiało , dzień za dniem !!! Bedzie okazja się trochę rozpływać , przed planowanym wyjazdem na zje...fajne cieple pływanie ...... :)))) Właśnie kol Krzysztof > DOGY < od jutra będzie wygrzewał się i pływał , na marokańskich plażach ho.. ho.. , miejmy nadzieje że obiecaną fotorelacje z wyjazdu dowiezie !!! i na stronie opublikujemy. Wracając do wspomnień z ostatniego weekendu to jest przygotowany film ..... chyba fajny , z uwagi na duży plik , będzie do ściągnięcia ze strony ....... od jutrzejszego popołudnia [ zgłoszeni Localesi Rewa , proszeni są o odebranie poczty .... pilne !!! ] co będzie w filmie ???? np. to oraz, foty , muza chyba dobra ?? kite'owe przygody :)) filmy szkoleniowe ... dla zaawansowanych ... dla mnie nie !!!
___________________________________________
NEWS -- 03.10.2005

Czwarta / 4 część foto relacji z zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR w Rewie , do ogladania
___________________________________________
NEWS -- 02.10.2005

Powtórki sobotniego pływania na MM w Niedziele nie było :( ........ na szczęście mamy galerie pełną zdjęć , z sobotniego dnia , takiej dużej galerii jeszcze nie robiłem .... ale żal było , dobre foty do kosza wywalać . Miło poinformować że kolejny localeski spot przestaje być pogodową tajemnicą . Pod tym orginalnym adresem >>> www.kibol.pl/meteo.php jest odczyt stacji meteo zlokalizowanej na Campingu Małe Morze ... koniec domysłów , ile i skąd wieje , a zimą będzie wiadomo ile kalesonów , kurtek , czapek ubrać przed :))
>>> czas na Rewe !?!?!
___________________________________________
NEWS -- 01.10.2005

No i w Rewie nie popływaliśmy w Sobote ...... bo pływaliśmy na Małym Morzu :))) Po południu zrobiło się zaje.... fajnie na wodzie , wiatr rozwiał się do 20 węzłów !!!! z południowego wschodu , przy tem powietrza ok 15C i niebieskim słonecznym niebie !!! A ponieważ localescy kiterzy porozjeżdzali się po pustych już kampingach na półwyspie , na wodzie było sporo miejsca dla kazdego , no ... może wokół mnie , gdy stałem w wodzie z aparatem fotograficznym , robił się mały ścisk :)) , ale , kto się dopchał , bedzie miał naprawdę zaje...... fajne foty :)) Duża galeria z dzisiejszego dnia , już jest sklejana . Na szybko , teraz , wrzucam próbke tego , co się dzisiaj działo :)) na wodzie , na Małym Morzu . Tak dobrego pływania , już dawno nie było :)) .
Majkel * 2 * Arek * kol. z Pucka * 5 * 6 * 7 * Janusz * Grzegorz * 10 * 11 * Niebrzydki
___________________________________________
NEWS -- 30.09.2005

Na nic zdało się moje zaklinanie zachodniego jesiennego sztormowego wiatru...... Nie popływamy w ten weekend w Rewie, ani na zachodnim ani na żadnym innym wietrze
Może... w przyszłym tygodniu zawieje z zachodu a może ze wschodu :))
___________________________________________
NEWS -- 27.09.2005

Miniony weekend , pomimo że kalendarzowo pierwszy jesienny , minął w słonecznej ciepłej i wietrznej > słabo wietrznej > pogodzie. Posiadacze wielko rozmiarowych kite'ów mieli okazje spedzić miło czas na kiteowaniu i spacerowaniu by załapać góre. Piątkowe popołudnie spędziliśmy na Małym Morzu , bo jak podawały prognozy , im bliżej Bałtyku tym mocniejszy wiatr, niestety , tym razem prognoza się nie spełniła , było pływanko ale słabiutkie. Sobota w Rewie , zdecydowanie była , o wiele lepszym , wiatrowym dniem . Południowo wschodni umiarkowany , ciepły stały wiatr , pozwalał na wodzie się pobawić i popływać , co jak zwykle powodowało u spacerowiczów spore zainteresowanie :)) Niedziela, to kolejny dzień , zlotu localeskich kiterów :) trochę tylko żal , że brakowało 2 węzłów :(
No ale czas najwyższy, by skończyły się te light'owe warunki!!! Zachodnie jesienne sztormowe wiatry >>> p r z y b y w a j c i e !!!
___________________________________________
NEWS -- 25.09.2005

Trzecia /4 część foto relacji z zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR w Rewie do ogladania. Tym razem bez komentarza .... imprezki, jest dość niebezpiecznie fotografować, a tym bardziej niebezpiecznie komentować :)) [ oj ...szkoda :)) ]. Ostatnia impreza FLY TO RED BULL KING OF THE AIR w Polsce była naprawdę super, duzy stół , duzy barek , zaj... mocna muza , i goracy klimat ...... miło było być ...... dzięki :)))
___________________________________________
NEWS -- 23.09.2005

Druga część foto relacji z zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR w Rewie do ogladania
___________________________________________
NEWS -- 20.09.2005

Pierwsz część foto relacji z zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR w Rewie do ogladania
___________________________________________
NEWS -- 19.09.2005

Podczas przerwy w pisaniu newsów ,
Statystyka odwiedzin strony za miesiace lipiec i sierpien wyglada tak , dodam jeszcze, że w lipcu odwiedzili nas Friends z 23 panstw Swiata :)), a w dniu 10,08,05 statystyka odnotowała 472 wizyty :)
___________________________________________
NEWS -- 18.09.2005

Podczas przerwy w pisaniu newsów ,
W dniach 12-15 sierpnia 2005, w Juracie, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kitesurfingu organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych KAMIKAZE wyniki Mistrzostw Polski 05 w Kitesurfingu ...
Hang time :
1) Tomek Lebecki
2) Sebastian Krzeski
3) Victor Borsuk
4) Tomek Janiak
5) Łukasz Konski
6) Michał Malinowski
___________________________________________
NEWS -- 18.09.2005

Niedzielna pogoda , słoneczna chłodna i mało wietrzna, nie pozwoliła by zakończyć zawody ze zwycięzcą z walki o bilet na Hawaje. Ciekawe czy jutrzejsza dogrywka od 7 rano, przyniesie jakieś rozstrzygnięcie ??? czy po prostu bedzie jutro rano wiało ??? Dzisiaj , Rewa znalazła się zbyt daleko od wiatru przechodzącego Bałtykiem , w Lubiatowie było dziś light'owe pływanie na żaglach 5,3 - 6,3m to kite'y 10 - 13m. Dobrze że chociaż piątkowy wiatr, pomimo deszczu i chłodu pozwolił na rozegranie eliminacji i wyłonienie 16 dalej walczacych riderów. Sobota pomimo braku prognozy wiatru pozwoliła organizatorom na rozegranie dwóch hitów na wietrze do 5B spod deszczowych chmur. Na słabnącym wietrze w hicie , 10m kite Michała, nie pozwolił powalczyć o przejście do dalszej rundy :( Sporo materiału foto zebranego podczas FLY TO RED BULL KING OF THE AIR , wymaga sporej pracy , by znalazło się na stronie . Mam nadzieje że odcinki foto relacji z zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR, szybko będą na stronie do ogladania . Nadchodzacy tydzień zapowiada się słonecznie i ciepła ..... to zapowiada raczej mało wiatru :(
___________________________________________
NEWS -- 17.09.2005

Newsy wracają !!!!
Na czas zawodów FLY TO RED BULL KING OF THE AIR, odswiezanie kamery zostało przestawione na 1 minute :))Z takiej odległośći biuro zawodów i kite'y ledwie widać ...... ale widać :)) czy leżą na plazy czy lataja i warto przyjechać by z bliska ogladać zmagania riderów. Miło mi powiadomić że Michał - Majkel Locales po pierwszym dniu zawodów jest w 16 dalej startujacych zawodników z 49 zgłoszonych do zawodów:)
___________________________________________
NEWS -- 31.07.2005

Do końca sierpnia strona www.kiteRewa.pl nie bedzie aktualizowana o newsy i galerie !!! ale zapraszam do webcam, pracujacej od 7 rano do 20 wieczorem . Zycze wszystkim........ wietrznego sierpnia :))
___________________________________________
NEWS -- 27.07.2005

Zapowiedzi na bieżący tydzień nie były zbyt trafne :(( jest ciepło, słabo, mało wieje , nie licząc poniedziałku :))i nie pada :)) .... nie ma ani plaży ani pływania .... w Rewie .... ale było trochę pływania na NW od strony morza na localeskim spocie Małe Morze wczoraj i dziś, gdzie Majkel trenuje i spędza wakacje :). Najbliższe newsy i foty , pochodzić będą z MM i okolic :).
___________________________________________
NEWS -- 24.07.2005

Jak miało być tak było ... sporo wiatru, sporo deszczu ... słyszałem nawet że była " kosta " Prognoza na nadchodzacy tydzień " Nadchodzacy tydzień nie bedzie należał do upalnych :) a w zwiazku z tym, możemy spodziewać się sporo wiatru z W i SW, ale niestety z deszczem ."Jeśli komuś bedzie za mokro i zimno to zapraszam do obejrzenia słonecznej, gorącej, wietrznej galerii >z archiwalnych zapasów <, którą postaram sią ad hok wstawić :))
___________________________________________
NEWS -- 17.07.2005

Nadchodzacy tydzień nie bedzie należał do upalnych :)) a w zwiazku z tym, możemy spodziewać się sporo wiatru z W i SW, ale niestety z deszczem . Jeśli komuś bedzie za mokro to zapraszam do obejrzenia słonecznej, gorącej, wietrznej galeri z pływania w Rewie , z Niedzieli 10.07.05 :))
___________________________________________
NEWS -- 17.07.2005

Niestety powtórki dobrego pływania dzisiaj nie było. W Lubiatowie od godz. 15 wiatr miał tendencje do wiania z SW co przy wysokim i zalesionym wybrzeżu nie dawało szans na bezpieczne starty z plaży i pływanie przy brzegu . Ale do godz. 15 mimo zachmurzonego nieba , było naprawdę dobrze . Rozbujane morze wianiem od soboty , budowało sporej wielkości falki , ku radości przybyłych na Spot Lubiatowo 30 wind i 2 kitesurferów :))) Krótki zapis w galerii z pływania w Lubiatowie
___________________________________________
NEWS -- 16.07.2005

Po piątkowym upalnym bezwietrznym dniu, sobotnia prognoza wiatru sprawdziła się z dużym plusem :))na pewno w Lubiatowie, gdzie team'em 1 * 2 * 3 * 4 kite'owaliśmy na 10 i 11m, przy wietrze z W i lekko z WS do godz 19. Na jutro , [ niedziele ] prognozowana jest powtórka dobrego wiatru, wiejącego Bałtykiem ..... więc pływanie bedzie na morzu :))
___________________________________________
NEWS -- 14.07.2005

Słońce , upalnie i wietrznie dzień za dniem . Czy ktoś pamieta tak upalne i wietrzne lato ???? Nadchodzący weekend i tydzień da nam chwile wytchnienia od upału za sprawą wiatru z W, a chłodniejsze dni :)) jak to bywa przy ochłodzeniu , będą jeszcze bardziej wietrzne :))Kilka fot z minionych dni 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 * 8 * 9 * 10 * 11 * 12 * 13 * 14 * 15 , i zaległa mała plazowa galeria z Rewy
___________________________________________
NEWS -- 13.07.2005

Poniedziałkowa prognoza na na hawajskie pływanie sprawdziła się na 4B z N , patrząc na plaże, można powiedzieć że byliśmy w kite'rskim gronie :)), relacja z pływania już dostępna w galerii . Po wczorajszym upalnym , bezwietrznym dniu, jest szansa na dwa dni popływania przy NW 4B. Weekend jak na razie trzyma prognoze wiatru z W , i na szczęście będzie padać tylko w Sobote, i chyba mniej niż wcześniej zapowiadano. Na relacja z minionego hawajskiego weekendu trzeba jeszcze cierpliwie poczekać ;))
___________________________________________
NEWS -- 11.07.2005

Komu w weekend było za tłoczno na plazy i wodzie, dziś bedzie miał ostatnią okazje popływać w Hawajskim klimacie, na NE wietrze 4B może 5B :)) a komu jest ostatnio za goraco i mało wietrznie, musi poczekać do przyszłego weekendu [ plus oczywiście jeden dzień rezerwowy ... poniedziałek .... ostatnio w poniedziałki lubi lepiej powiewać :))], w prognozach silnie deszczowego i mocno wietrznego i jak na hawajskie warunki chłodnego :))
___________________________________________
NEWS -- 11.07.2005

Są dni, które na długo zapadaja w pamięci , myśle ze miniony weekend 09 - 10 lipca 2005 , dla nas będących w Rewie , kol kitesurferów i plażowiczów , również na długo zapadnie w pamięci :)) Czyste niebieskie niebo , ze słońcem wysyłajacym potężną dawke UV zmuszającą skóre do czerwienienia się , lub brązowienia :)), temp powietrza ok 25C na rewskim cyplu , temp wody chyba też, w tej samej temp co powietrze, po stronie nawietrznej, wiatr popołudniami od 3B w sobote , do 5B w niedziele, i tłum fanek i plażowiczów z zainteresowaniem przyglądających się wyczynom kite'owy :))
>>>>> Rewski cypel, w ten weekend został przerobiony na kultowe Hawaje :)) dla kitesurferów i windsurferów, nie wiem czy to były Hawaje dla plażowiczów , być może mają jakieś inne kultowe miejsce ...... może brazylijska Copacabana ??? ..... sądze że tam i w Rewie, na naszym małym skrawku piasku między wodami Bałtyku, tłok jest taki sam ogromny !!! W przygotowaniu są galerie foto , zdecydowanie BEACH z soboty , gdyż na wodzie niewiele się działo , no może taka ciekawostka jedna i druga , i zdecydowanie KITE z niedzieli , kiedy gorący wiatr z N i NE ???? pobudzał kol kiterów do iście hawajskich popisów na wodzie , nie mówiąc już , że pianki na wodzie, były mało tym razem bezpieczne, powodowały podgotowanie ciała , szczególnie niebezpieczne dla facetów :))) Niestety, na galerie foto trzeba będzie chwile poczekać , nie wiem jak długo , ale warto na strone www.KiteRewa.pl często zaglądać :)))
___________________________________________
NEWS -- 09.07.2005

Można powiedzieć że lato przyszło zgodnie z kalendarzem. Przemysł turystyczny w Rewie , zaczyna pracować na najwyższych obrotach . Tłumy plażowiczów,wykorzystując brak dokuczliwego wiatru dla nich, zapełniają plaże i przybrzeżne wody .... co raz trudniej rozłożyć sie z kite'm na plaży, szykując się do popołudniowego pływania na wschodniej bryzie, co raz trudniej wykonuje się slalom , między głowami kąpiacych się , wypływając na głębszą wode , i co raz trudniej kitem trafić , w wolne miejsce na plazy :)). Stan taki jak podają prognozy, utrzyma się jeszcze długo oj, oj, długo . A już niedługo odbędzie się impreza kite'owa, do której trzeba ćwiczyć , ćwiczyć ,ćwiczyć ....... to >>> Fly to Red Bull King of the Air 2005 - edycja polska odbędzie się w terminie 16-18 września (piątek-niedziela, z zapasowym dniem 19 września-poniedziałek). Miejsce imprezy to, tradycyjnie już, Rewa .
Tradycyjnie na koniec newsa, przydało by się wrzucić trochę fotek. I owszem jest przygotowana trochę starawa galeria, . Z góry uprzedzam , że z powodu tłoku na plaży , coraz więcej fot wychodzi BEACH , a mniej >> KITE . Mam nadzieje że ten letni , wakacyjny trend w fotach, będzie dla kol kite & wind przez chwile do zniesienia , w końcu nie wiadomo, jak długo lato i tłok na plaży w Rewie będzie panował :)) >>>>>> galeria >>>>>>> REWA > 05.07.2005 < kite & beach
___________________________________________
NEWS -- 03.07.2005

Pierwszy lipcowy , wakacyjny weekend roku 2005 właśnie się kończy. Sobota jak przewidywała prognoza była słoneczna, ciepła nad morzem i prawie bezwietrzna , prawie, bo do Rewy przywiało trochę wiatru N, i od godz 14 na 4B można się było trochę poślizgać * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 * . Pod wieczór wiatr zelżał, ale dla Majkela na kitejumping jeszcze wiało OK * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 * , inni z mało wietrznej pogody, również byli zadowoleni :)) * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 * . Niedziela w Rewie , niestety była tylko dla plażowiczów ,tych którzy do godzin popołudniowych dość szczelnie , obłożyli i obsiedli ciałami rewską plaże i ją rozdeptywali * 1 * - * 2 * - * 3 * :)) i tych którzy mniej lub bardziej próbowali wykazać plażową aktywność * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 * .
SIEMENS KITE CUP 2005 - Chałupy 6 jak słyszałem i osobiście sprawdziłem ,odbył się w bardzo towarzyskiej atmosferze imprez i bezwietrznych zabaw na wodzie , z których pierwsze foto relacje, już pojawiły się na www.kiteportal.pl .
Jak na ironie nadchodzący tydzień zapowiada sie miło wietrznie , a przyszły weekend mocno wietrznie ... ale to tylko prognoza :)).
___________________________________________
NEWS -- 03.07.2005

12 miesięcy działania strony www.KiteRewa.pl ... szybko mineło .... ale w tym czasie, z małej strony prezentujacej foty z kite'owania Rewskiego Teamu , odwiedzanej kilkanaście razy dziennie przez grono rewskich kitesurferów , urosła do rewskiego serwisu, prezentujacego wyczyny kite'owo & windsurfingowe z wietrznych dni w Rewie i na localeskich spotach , odwiedzanego kilkaset razy dziennie , nie tylko przez rewskich localeskich Kite & Windsurferów i friends, ale i sympatyków strony z Polski i śmiało mogę powiedzieć swiata :))
Tylko najstarsi stronoogladacze widzieli i wiedzą jakie były koślawe początki strony , ale musicie wiedzieć że była i jest budowana przez Majkela, który uczy i rozwija się w budowaniu strony razem z nią :)) Na jesień , planowana jest przebudowa strony , której nowe narzędzia :)) pozwolą Wam, na bezpośrednie uczestniczenie w kształtowaniu treści strony , a nie tylko mailami z życzeniami i propozycjami , za które serdeczne dzięki:)) .
___________________________________________
NEWS -- 30.06.2005

MMMega wietrza 4 dniówka z wiatrem W i NW za nami . Zarabianie pieniędzy nie pozwoliło mi uczestniczyć w ekscytujacych pływaniach o jakich mi dośniesli friends kite'rzy :), szczególnie opowieści z kite'owania w Lubiatowie były godne pozazdroszczenia :((, no ale ... zarobiony kesz i wyjazd do Brazyli w październiku, mam nadzieje że zrekompensują, przepracowane, ostatnie dobre kite'owanie :).
Od jutra 01.07 >> SIEMENS KITE CUP 2005 - Chałupy 6 .... zapowiada się spora towarzyska impreza ... bo z braku wiatru , kite będą chyba tylko dekoracją , leżącą na plaży :( , ale filmów, muzy na żywo , oraz plażowych imprez do białego rana, :)) nie powinno zabraknąć , zapowiada organizator.
Na koniec kilka fot w kategorii > NAJ > * spokojniejszy * , *wyciagnięty * , * nawodniony * , * wyćwiczony * ,
___________________________________________
NEWS -- 26.06.2005

Wracając do wczorajszego sobotniego kite'owania w Rewie, z napstrykanego materiału wybrałem foty na strone w kategoriach. 1 - kategoria > najbardziej gorący kite'owiec w Rewie > * 1 * - * 2 * - * 3 * , przypominam tylko że tem pow z 32 C spadła do 18 C w trakcie popołudniowego pływania :)). 2 - kategoria > najefektowniejszy trick na twintipie > * 1 * - * 2 * - * 3 * , oczywiście typowani byli tylko kite'ujący przed kamerą :)) . 3 - kategoria > najefektowniejszy trick na directionalu > * 1 * - * 2 * - * 3 * , tu ścisku przek kamerą nie było ... sam musiałem szukać odpowiedniego kite'era z deską directional :)) . 4 - kategoria > najwyższy skok > * 1 * - * 2 * - * 3 * , laserowo nie badałem wysokości skoku, ale na oko, to taka kolejność powinna być dobra :)). Jest jeszcze kilka najciekawszych fot ...... naprawdę ciekawych , muszę tylko znaleść dla nich, właściwą kategorie ???? ......
___________________________________________
NEWS -- 26.06.2005

Nadszedł ten czas ... i strona została lekko przebudowana.
Wczorajsza zmiana kierunku wiatru przyniosła dla kite & wind w Rewie, miłe popołudnie na wodzie :)), ale o tym , w kolejnym newse gdyż materiał foto jeszcze jest obrabiany. Z braku czasu w minionym tygodniu , dziś wrzucam foty ze środy, kiedy to całkiem dobrze w Rewie powiewało .
___________________________________________
NEWS -- 20.06.2005

Weekend za nami . Najbardziej wspominam sobotnie przedpołudnie w Karwi, gdzie NW wiatr wiejacy całą noc, nieźle rozkołysał Bałtyk . Tym razem pełni szczęścia nie było, do godziny 12 było po wietrze, tz. pozostało nieprzydatne 10 W . Tak było nad morzem . W Rewie wiatru nie zabrakło przez całą sobote, po przedpołudniowym ostrym wianiu, po południu okolice 4B zapełniły rewski akwen, kite'ciarzami & windsurfingowcami, gdzie naliczyłem ok 30 KITE'ów i ok 40 desek :)) . W niedziele dla koczujacych na słonecznej plazy kitesurferów czekających na wiatr, też dmuchneło z północy.....Zamykając zeszły tydzień . Kilka fot z mocnego wiania w Rewie i kilka z plaży w Karwi :))
___________________________________________
NEWS -- 14.06.2005

Prawdopodobmie w tym tygodniu, tylko mający czas siedzenia na plazy pod dachem i czekania na wiatr, załapią chwile wiatru na wodzie, pozostali powinni nadpracować godziny w robocie, by w przyszłym tygodniu [ długa perspektywa :(( ] na maxa wykorzystać wiejący dobry wiatr z W.
___________________________________________
NEWS -- 12.06.2005

Na koniec dnia, jeszcze jedna mała galeria KITEsurfingowa & WINDsurfingowa z wczorajszego wyjazdu na pływanie nad morze, do Lubiatowa. Foty robiłem po swoim pływaniu , więc częśc surferów została zapisana przy piciu i jedzeniu, a inni jeszcze na wodzie :) Niech nikogo nie dziwi, że tyle matweriału na stronir KITE Rewa jest o WINDsurfingu, ale to moi Friends z dawnych lat wspólnego z nimi mojego pływania na WINDsurfingu, teraz też razem pływamy zwłaszcza na morzu, tyle że ja trochę wyżej skaczę z fal się wybijając :)) co za czasów mojego windsurfingu, do często pływających i wysoko skaczacych, raczej zaliczyć się nie mogłem :))) Przestrzegając zawsze umownego podziału akwenu , przez ostatnie lata wspólnego pływania WIND & KITE surfowego w trudnych morskich warunkach , nigby do nawet najmniejszego incydentu ani kolizji na wodzie i plazy nie doszło . Czego wszystkim życzę, gdziekolwiek i naczymkolwiek pływają :)) W nadchodzącym tygodniu , może uda się trochę dobrego wiatru, na pływanie znaleść !?!?
___________________________________________
NEWS -- 12.06.2005

Wiatr zawsze wieje :)) dobrze jak blisko nas , wczoraj trzeba było przejechać paredziesiąt kilometrów do Lubiatowa by się z nim spotkać na falkach. Do foto galerii, wstawiłem foto materiał KITEsurfingowy, z pływania w Sopocie z 08.05.
___________________________________________
NEWS -- 11.06.2005

Kamera pracuje .... czas na uzupełnienie zaległości z relacji, co się ostatnio działo w Rewie. A w Rewie było pływanie na N w dniu 08.06 . Popnieważ kite'ciarze w większości wynieśli się na pływanie do Sopotu [ o czym później ], do małej galerii załapali się windsurferzy, korzystajacy z Localeskiej plaży w Rewie:)) >>>>> jest wyjazd do Lubiatowa [ info > 12:05 ]
___________________________________________
NEWS -- 09.06.2005

Jest obraz z kamery w Rewie !!! . REWA Live kamera pracuje !!!.
Projekt zainstalowania kamery w Rewie został zakończony. Może trwało to długo , ale amatorski zespół mieszkańców Rewy i localeskich kite'ciarzy, pierwszy raz podjął się i realizował taki projekt i za sukces należy uznać że nie poniesliśmy żadnych strat w ludziach i w sprzęcie :)). Pozostaje podziękować Grzegorzowi za udostępnienie miejsca na ścianie budynku , Irkowi za usunięcie przeszkód sprzed obiektywu kamery, dzieki czemu, Rewa ma bardzo ładny widok wysyłany w świat :)) , Łukaszowi Morlov za techniczne wsparcie przy projekcie . Specjalne podziękowania dla Artura Gaster za podjecie się projektu instalacji kamery w Rewie , MERYTORYCZNE I TECHNICZNE JEJ PRZYGOTOWANIE, doprowadzenie do jej działania odwalając przy tym, robote montażową i instalacyjną . Oraz wszystkim którzy wspierali i pomagali przy tym projekcie , zainstalowania kamery w Rewie. Najbliższy tydzień będzie okresem dostrajania kamery , tak więc czasami może dziwnie pracować :))
___________________________________________
NEWS -- 07.06.2005

Dziś po południu dobrze popływali na KITEach DOGY z AdamemS , którzy wybtrali się na spotkanie z wiatrem do nadmorskiego Lubiatowa. W tel rozmowie DOGY przekazał że wiatr właczył się ok 18 a ok 20 wykonywał już loty nie zawsze kiedy chciał :)). Mam nadzieje, ze jutrzejszy wiatr , dzisiejszej nocy się nie wywieje, lub gdzieś się nie zabłąka . Jutro Sopot.... może być spotem mocno obleganym !! .... spodziewane są fale do 2m :))
___________________________________________
NEWS -- 05.06.2005

Czasem trzeba poszukać wiatru by dobrze popływać . Dziś takim znalezionym miejscem było Lubiatowo nad morzem. Lokalizacja plazy dobrze pasowała do SW wiatru a kite 14m pasował do siły wiatru :)) kilka godzin na wodzie z pracą na raczkach dało się troche poczuć , mogę zaliczyć dzisiejsze pływanie, jako mocna rozgrzewka przed zapowiadanym wtorkowym ostrym wianiem i pływaniem :)) jak ostatno często bywa jak mam pływanie to fotki raczej są plazowe , tak i tym razem kilka fotek z wyjazdu do Lubiatowa z kol wind .
___________________________________________
NEWS -- 02.06.2005

KITE & WIND Kamera REWA , * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 *
___________________________________________
NEWS -- 02.06.2005

W galerii KITEsurf, są już foty Teamu Locales Windsurfing, z wyjazdu do Karwi. Mam nadzieje że wszyscy którzy byli znajdą się w galerii :))
___________________________________________
NEWS -- 01.06.2005

Wczorajszy wiaterek z Morza Północnego , okazał się niezłym wind killerem w Karwi. Na szczęście żadnej ofiary nie było :) . Zabrakło mi rozmiarówki kite'owej, by dopasować się do porywistego wiatru i localeskich windsurferów , którzy pływali na 3.7 - 4.2 m :0 !Pozostaje mieć niadzieje że następny przechodzacy front przez Bałtyk okaże się mniej killerski do pływania , albo lepiej ... szybko dokupię do zestawu 8m kitea !! by też korzystać z wiatru , a nie stać na plazy i robić foty uchachanym surf killerom :)) Galeria fot >> windsurfing in Karwia 31.05.05 << w budowie... ta poprzednia jako mało ciekawa wypada ...a to pierwsze foty jako zapowiedź >> * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 *
___________________________________________
NEWS -- 30.05.2005

Nadciąga z morza północnego zachodni wiaterek !!! wtorkowy dzień, może być bardzo przyjemny :))
___________________________________________
NEWS -- 29.05.2005

Długi majowy weekend, upalny, słoneczny, trochę wietrzny przechodzi do wspomnień , a foty z pływania w Rewie 27.05 do archiwum .
___________________________________________
NEWS -- 24.05.2005

Pogoda sprzyja ..... kolejny wietrzny dzień 4-5 B z W ... tym razem w Karwi . Po południu pojawiło sie pełne słońce i zrobiło sie kolejny raz posko-hawajsko :))) tej wiosny. Wyjazd z Locales WS Rewa Team do Karwi, to jak zawsze, niezapomniane wrażenia :)) i kilka fot z galerii WS w budowie. * 1 * - * 2 * - * 3 * - * 4 *
___________________________________________
NEWS -- 22.05.2005

Jeden z lepszych kite'owych weekendów właśnie sie skończył :((( Południowo wschodni wiatr, ze stałym równym ciagiem, pozostawił bardzo miłe wspomnienia z super pływanka . Dzisiejszy light'owy dzień miękko zakończył 4 dniowe pływanie w Rewie. Dzięki Wszystkim ... którzy pomogli mi skrócic, sobotnią przygode :))). Na koniec, mała galeria z dzisiejszego dnia w Rewie . Oczywiscie jest to poczatek ..... i koniec dnia :)) , w srodku było pływanie na 14m :))
___________________________________________
NEWS -- 21.05.2005

REWA ....Wieje ... wieje... wieje... 4 - 5 B, albo z WN albo z SE , słońce... słońce..... słońce.... jest miło !!! i tak od trzech dni jest super pływanko :))) ...bez prognozy ?!?!?!. Z braku FOTObabes, mającej wstręt do wody ale lubiącej wiatr , fot brak :(((..... Na szczęście archiwum jest pełne , więć dziś polecam dyżurnego AdamaS !!! :)))
___________________________________________
NEWS -- 16.05.2005

Sezon po mału się rozkręca :)) Pomimo panującego zima w powietrzu i wodzie, coraz wiecej kol. kiterów, korzysta ze sprzyjajacych ostatnio wiatrów, a słoneczna pogoda sprzyja robieniu pamiątkowych fot :)). W dziale FOTY / KITEsurf / umiesciłem nową dużą foto galerie z pływania. Zapraszam.
___________________________________________
NEWS -- 09.05.2005

Niedziela ... przywiało 4B z NW w Rewie. Po południu na wodzie występował AdamS " Nobile " & Marcin " Best ":)) >>>>> DODATEK >>>>>>>>> TYLKO DLA AdamaS !!! <<<<<<<<<<<<<<<<<< ___________________________________________
NEWS -- 08.05.2005

Sobota .... nie było ocierania się, tylko na full korzystanie z wiatru i słońca. KiteRewa Team szukając miejsca przynajmniej suchego, dotarła do Karwi , a tu bonus!!!. Pełne słońce, niebieskie niebo, żadnej chmury nad plazą, wiatr z W i WN 4-5-4 B !!! tem pow i wody ok 8C , miła falka na Bałtyku !!!. Z DOGY wskoczyliśmy na wode , Janusz podpioł do buggy 3,5m komorowca i rozjeżdzał plaże. Jak to bywa w takich super dniach , wszyscy uprawiali swoje indywidualne sporty ..... foty są .... ale mało.... w mini galerii :))
___________________________________________
NEWS -- 07.05.2005

Mogę powiedzieć że wczoraj otarłem się o wiatr. Wierząc w to co sam napisałem, pilnie śledziłem doniesienia z serwisów pogodowych, po informacji że w Łebie wieje 5B , wybrałem sie do Karwi była godz 18. Jadąc drogą 40 km wypatrywałem oznak wiatru, dopiero na drodze dojazdowej do parkingu kładaca się trawa dała znak że coś jednak wieje :)) ???? . Na plaży okazało sie że wieje dobre 4B , ale niestety białe grzywki robiły sie ok. 200 m od brzegu :(( . Offshore na Bałtyku na bezludnej plaży ....... są granice !!! .... jutro wieje 5B z N :)) No ale było miło , słonecznie , wietrznie :)) Dzisiaj w Rewie ....... albo kite ... albo buggy ... godz. 9 >>> w Pucku w porywie już jest 10 m/s z W :)))
___________________________________________
NEWS -- 05.05.2005

Z zapowiadanego bezwietrznego okresu, dziś jeden dzień wyrwany na pływanie w Rewie, od godz 16 do 19 wiała miła 4B z NW i W przy tem 10C. Jutro piątek, może być jeszcze lepiej pod warunkiem wyjazdu nad morze . Bałtykiem po południu, bedzie przechodzić front, tak więc jest szansa na dobre pływanie w Karwi lub Lubiatowie ??? Localeska ekipa jedzie !!!
___________________________________________
NEWS -- 03.05.2005

Trochę słońca , trochę ciepła, trochę wiatru, na zakończenie długiego majowego weekendu, a tak wogóle to przez weekend prognozy swoje a pogoda swoje. Dziś było tak " kto rano wstaje, ten trochę wiatru dostaje :)) " . Ponieważ rano wstałem, to trochę popływałem i tyle z weekendowego pływania miałem . Kilka fot z Rewy z 02.05 w małej galerii. ___________________________________________
NEWS -- 02.05.2005

Majówka trwa .... poniedziałek niespodziewanie miał być miłym wietrznym dniem... im wiecej poniedziałku tym więcej wiatru... niestety. .. kaszlneło, ze trzy razy i to wszystko . Dla spietych ze sobą najlżejszych kite'erów i ich największych kite'ów , kaszlący wiaterek z E i ES starczył na kilka ślizgów i skoków , zawsze można powiedzieć że dzień zaliczony :)) . Stojacy na brzegu to raczej nie mogli powiedzieć, że jest miło, majowo, wiosennie w Rewie, tego roku :((( ___________________________________________
NEWS -- 30.04.2005

Długi weekend rozpoczęty .... bezwietrzny... jak długo kite'uje, a długo :)) , to zawsze w majówke było pływanie !!!( w co się bawić , w co się bawić ). Według najnowszej prognozy jest szansa, że może we wtorek powieje ???
___________________________________________
Po trzech dniach wiania, tydzień odpoczywania, odpoczynek wymuszony...bo wiatr przestaje wiać !!!!Czyżby rewscy rybacy wiedzieli i przepowiedzieli, że za długo wiało?? Wracając do ostatnich dni, wszystko co miało być , to było : słońce , zimno ok 6C i wiatr 5B, 4B, 4B. Pierwszym hawajski dniem tego roku niespodziewanie była środa galeria 04 !!! ze stałym wiatrem z E i tem ok 10C, ale najbardziej mocnym dniem był poniedziałek, z wiatrem 5B NE . Fotorel do obejrzenia tu >>> Rewa 05.04.25 .......... Długi weekend , nie będzie należał do wietrznych, raczej do barowo - grilowych ... , ciepła pogoda może być dobrym okresem na pozimowy przegląd sprzetu , popuszczanie kite'ów na plaży , odbycie wstepnego kursu kite'owego :))) . Miłego weekendu majowego, życzy KiteRewa.pl
___________________________________________
NEWS -- 24.04.2005

Minął miło weekend, z jazdą na buggy , grilem z rodziną , OD PONIEDZIAŁKU DO ROBOTY !!!! . Warunki do pracy zapowiadają się rewelacyjnie :)) . Piękna słoneczna pogoda, tem. pow. ok 10C , i rzecz najważniejsza >>>> WIATR ok. 5B z E , wiejący z równą siłą bez porywów. To będzie pierwszy hawajski dzień tego roku !!!
___________________________________________
NEWS -- 23.04.2005

Władysławowo - 23.04.2005 . Kolejny dzień wiosny, w którym buggy maiało co robić . Wiatr o sile 3B z NE, słoneczna pogoda tem pow. ~~ 5C . Plaże półwyspu, to idealne miejsce na buggy w taką pogode , gdy za zimno i mało wiatru by pływać i za dużo by siedzieć przy grilu :))) I w takim miłym klimacie, dziś nastał ten dzień. Koniec z toczeniem kół po plazy , mają być jak w samolocie .... do startu i lądowania :)) !!!! Janusz tego dokonał >>>>> wystartował , leciał ....... i szczęśliwie wylądował. Co przyniesie jutrzejszy dzień ?????
___________________________________________
NEWS -- 22.04.2005

do GALERII KITEwheels na naszej stronie, dopisana została relacja z osiągniętego rekordu czasu przejazdu, przez Janusza !!! , na trasie Władysławowo - Jurata - Władysławowo . Dobrze że za mocno nie wiało , bo nie byłoby po czym, tego rekordu bić :) tak morze plaże zabrało :) . W tym samym czasie, localescy windsurferzy, rozjeżdzali rewską zatoke . Po tamtym miłym dniu, pozostało tylko kilka fotografii.www.kiterewa.pl/frame galeria 02.htm i www.kiterewa.pl/frame galeria 03.htm
___________________________________________
NEWS -- 21.04.2005

Dziś czwartek, w Rewie kolejny raz, prognozy się nie sprawdziły, od 16 do 19 wiała 6B z W i NW przy tem 8C, a miała być tylko 4B, na spocie Adam 10m, Maciek 10m?, ja 14m , ale latałem kiedy nie chciałem. Fot nie bedzie .... wszyscy pływali. Rewsy rybacy mówią....... tak wieje , że na majowy weekend , to już wiatru zabraknie ??!!
___________________________________________
NEWS -- 20.04.2005

Nie jest prawdą , że nad morzem nie wieje, i że sie nie pływa. Prawdą jest że dzisiaj 20.04 w Gdyni padał śnieg !!!. W Rewie 19.04 wtorek wiało.... bardzo... bardzo dobrze, ok 20 - 25 węzłów przez cały dzień z NE, z niebieskim niebem i pełnym słońcem, tem pow 6C, tem wody ok 8C, nie jeden surfer skostniałe ręce, w wodzie rozgrzewał. Od rana na localeskiej plaży w Rewie rządzili windsurferzy . O 18 przyjechał AdamS, nadmuchał 10m Naisha i wskoczył do wody :)) TWARDZIEL !!! . Ten niewątpliwy wyczyn, zostaje umieszcony w LOCALESKIEJ Foto Galerii, jako mocny akcent otwierajacy sezon wodny 2005 :))
___________________________________________
NEWS -- 17.04.2005

ha... ha... ostatnio pisałem o prognozach mylacych sie w góre, dziś mogę pisać o prognozach mylących sie w dół :)) od piątku miało być 3-4 B NE ....... i super jazda na buggy po plaży, między Władkiem i Jastarnią, a było tylko przejechane przez Janusza 200 km samochodem do Władysławowa, by zobaczyć na własne oczy że wiatru jest 1B a w porywie... 2B :))) Po nadchodzącym tygodniowym ochłodzeniu , przedmajowy tydzień i długi wykkend zapowiadają sie ciepło i wietrznie...... to będzie prawdziwy poczatek, zezonu wodnego 2005 !!!!!!
___________________________________________
NEWS -- 11.04.2005

czasami prognozy się mylą w dół a czasami w góre. w Niedziele miało być 4B ... było w Karwi dobre 5B , dzisiaj w poniedziałek miało być 4B, a dochodziło w porywach do 7B z W, przy słońcu i tem do 13C. Jak nadpisałem byliśmy w niedziele z Januszem w Karwi, na buggi a pare fot jest tu >>> www.kiterewa.pl/GALERIA.htm. Poniedziałek zdecydowanie należał do localeskich windsurferów , żagle od 5.0 do 6.0 szybko pomykały po rewskiej zatoce. www.kiterewa.pl/frame galeria 01.htm
___________________________________________
NEWS -- 09.04.2005

Obserwując zapis wiatru od początku tego roku 05, Można powiedzieć, że z nadejściem wiosny od 21,03,05, pomimo okresowo dobrych pognoz, wiatr chyba odpoczywa po długo wietrznej zimie. Od 01,01,05 do 21,03,05 to 80dni, doliczyłem się dla Rewy 60 dni z wiatrem 4B i mocniejszym !!!!. A od 21,03,05, na 20 dni wiosennych były tylko 3 dni z wiatrem ledwie 4B. To wystarczyło by za sprawą AdamaS i kolegów, sezon wodny 2005 otworzyć !!!!. Pocieszeniem niech będzie , że w tym bezwietrznym okresie, mocne marcowe słońce, nagrzało wode do ok. 7C. Nadchodzące 2 tygodnie to okres ciepłej, słonecznej, mało wietrznej pogody, która będzie służyła wodzie , podnosząc jej temp w końcu, do miłych 20C :))). Teorii o gorącym i mało wietrznym lecie.... do wiadomości nie przyjmuję !!!!
___________________________________________
NEWS -- 03.04.2005

........ ŻAŁOBA NARODOWA ........
..... pływanie i skakanie ..... nie są najważniejsze w życiu .........
___________________________________________
NEWS -- 02.04.2005


ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK ...............

___________________________________________
NEWS -- 30.03.2005

Święta, święta i po świętach słonecznych, chłodnych i bez wietrznych, oczywiście opisuje okolice Rewy ......Słoneczna pogoda przygnała do Rewy świątecznych spacerowiczów i uzależnionych od wiatru gości . Wykorzystali świetną dla siebie pogode i oblatali rewskie okolice, powodując spore zainteresowanie. Reszta fot ze świątecznego dnia w Rewie, na stronie www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=3106
___________________________________________
NEWS -- 27.03.2005

Zdrowia, szczęścia, pomyślności w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych i świąt wesołych!
___________________________________________
NEWS -- 23.03.2005

OBRAZ Z REWY..... Z KAMERY .... NA WASZYM EKRANIE !!!
jak widać, jest kilka propozycji , .... Który widok bedzie najlepszy ???? ___________________________________________
NEWS -- 21.03.2005

>>>>Żegnamy zime w Rewie... witamy wiosne !!!<<<< Użytkowa zima w tym roku rozpoczeła się 6 lutego i była bardzo udana , średnio mroźna , bardzo śnieżna i lodowa, i dużo wietrzna, od początku roku 05 na 80 dni w Rewie aż 60 było z wiatrem 4B i większym !!! Jak donosi prognoza, nadchodzące 2 - 3 tygodnie będą słoneczne, ciepłe i mało wietrzne :((( planujemy ten przejściowy okres, spędzić na KITEjumpingu i BUGGY i ostatni zimowy ptak
___________________________________________
NEWS -- 19.03.2005

Pojechałem dziś do Rewy z nadzieją że może uda się na jakimś sktrawku lodu pojeździć przy północnym wietrze ......niestety, zmiany jakie nastąpiły w krajobrazie Rewy w ciągu 4 dni były szokujace, co przedstawiają kolejne foty 1 2 3. A na Tuchomku, zima trzyma się dobrze !!!!! Rybacy podlodowi mówią, że grubość lodu to 30 cm !!! To chyba trochę potrzyma :)) Jeździłem z godzine ... ale bez rewelacji , zdecydowanie, nie był to morski wiatr :(((
___________________________________________
NEWS -- 18.03.2005

Zima powróciła... to co było już zielone, brązowe, niebieskie, czerwone, czarne, znowu jest białe. Na weekend jest dobra prognoza wiatru z N, na Tuchomku powinny być jeszcze dobre warunki na narty . Trzeba będzie, jutro się wybrać ze sprzętem i zaliczyć jeszcze dwa dni KITEski, albo KITEice, no i pogoda ma być przyjemna, lekko słoneczna i lekko mroźna z wiatrem do 30 KM /H !!!!
___________________________________________
NEWS -- 16.03.2005

Wczorajsze 4-5 pozwalało na ostrą i samotną jazde po coraz mniejszym lodowisku w Rewie :(( . Narazie przerwa ze skakaniem (po niedzielnym szaleństwie) i tylko speed przy cyplu przodem i tyłem. Niedługo więcej fot z tego dnia w galerii. Prawie +10 za oknem oznacza, że to chyba ostatnie białe dni i ostatnie dni KITEsnow :((. Oby tak szybko ocieplała się także woda :)).<< MajkeL >>
___________________________________________
NEWS -- 15.03.2005

Hoo...Hoo.. Koniec zimy po prostu nas rozpieszcza.. Od piątku, dzień w dzień jest jazda. Hiper super niedziela w REWIE pozostawiła bardzo miłe wspomnienia..:))) , o tym w przygotowaniu bardzo obszerna foto relacja , dlatego tak długo w całośći niedostępna :((, no i dlatego że poniedziałek też był super dobry, latanie na 10m BESTkite dość mnie skatowało. Warunki w Rewie bardzo dobre, wczoraj przy tem 0 C i w pełnym słońcu powierzchnia była sucha i kaszkowata :)) Janusz w niedziele badał grubość powierzchni, po której jeździmy ... 18 cm masy lodowej !?!? ... Sorka że się umówiłem na Tuchomku i nie przyjechałęm ( brak kontaktu )... no ale nie wiało południe jak miało, tylko zachód..i jak wielokrotnie mówiłem .... wiatr jest najważniejszy , a najlepszy wiatr wieje nad morzem :)) . Dzisiaj wtorek... i dalej wieje 4 - 5 B z zachodu przy tem + 2C .... REWA godz. 15.... ja jestem !!
___________________________________________
NEWS -- 12.03.2005

Sobota w Rewie, bardzo mocno zaliczona. To był bardzo ciekawy dzień, rano - słońce ,+ 1, wiatr z W 4 B, po południu - śnieg,- 3, wiatr z N 4 B. Lód w Rewie świetny na nartki wytrzymałość do 300 m od brzegu osobiście sprawdziłem :)) Po wieczornym świeżym opadzie, w niedziele powinno być super, tym bardziej że prognozy wiatru są na 4B z N przy - 3C. Umówieni jesteśmy na 10 ... zapraszamy chętnych na pewny wiatr, pewny mróz i lodowy spot ze śniegiem. Na koniec pare fot Majkela z sobotniego popołudniowego dnia * 1 * * 2 * * 3 * * 4 *
___________________________________________
NEWS -- 11.03.2005

Ostatni zimowy weekend na wybrzeżu, rozpoczęty !!! Przy wietrze z południa wybraliśmy Tuchomek na miejsce do polatania :)) Krzysztof z Adamem KITE'owali od 15 do 17 my od 17 do 19. A to kilka fot z nocnego KITEski * 1 * * 2 * * 3 * * 4 *
___________________________________________
NEWS -- 10.03.2005

Zapowiada się najszybsza zmiana sezonu, z zimowego KITE'owania na KITE'surfingowanie, jaką pamiętam.....Są prognozy, od czwartku do niedzieli, temperatura powietrza na zatoce + 8 + 10 C i wiatr W 5 - 6 B !!!!!!!!!!, może być tylko mały problem z wodą ... no ale przecież my w wodzie nie stoimy, tylko po niej pływamy :)) KTO PIERWSZY ???? Wracając jeszcze do zimy, to zmontowaliśmy jeszcze szybki filmik z niedzielnego zimowego dnia
___________________________________________
NEWS -- 08.03.2005

8 MARCA ....8 MARCA ....8 MARCA ..8 MARCA ...8 MARCA ....8 MARCA .. dziewczyny myślą, że my myślimy o nich .... no i się nie mylą , oczywiście że myślimy i pozdrawiamy całujemy :) i w tym dniu, nawet sobie filmową przyjemność zrobiliśmy :)))) .... Rewa.. lato... KITE'dziewczyny... już, tuż ..tuż :)))
___________________________________________
NEWS -- 08.03.2005

Kite Rewa Team jest liczniejszy >>> Witamy w KiteRewa Team Janusza <<< jego profil i Best Foto znajdziecie na podstronie TEAM. On wciągnął nas na zimowe komorowe latawce i buggy .... my wciągneliśmy go do TEAM'u... :)) Janusza doświadczenie i znajomość zimowego latania oraz buggy, pozwalają przyjemniej i bezpieczniej korzystać z KiTE'a przez cały rok. A to jeden z ostatnich filmików gdzie na siłe pcha się do kamery :))
___________________________________________
NEWS -- 05.03.2005
Wypadło na Rewe, ku naszemu zaskoczeniu dopadało w nocy duuużo śniegu. Początek był lightowy ale z czasem wiatr przybierał na sile i pod koniec były dłuuugie skoki. Dzisiaj jeździłem z Mariuszem, Januszem, a później z Jackiem. Dzisiaj był dobry kilmat do jazdy i skakania, a krótki filmik który zmontowałem mam nadzieje, że też jest dobry. Według wszelkich prognoz i zapowiedzi jutrzejszy dzień od godziny 10 spędzamy w Rewie.<< MajkeL >>
___________________________________________
NEWS -- 05.03.2005

Ho..ho...ho...na Kaszubach - 16 C !!! za oknem - 8 C, a nad Zatoką tylko - 2 C :(( ......to trochę mało na budowe przez nature, odpowiednio grubej pokrywy lodowej na Zatoce. Za to wiatru nie zabraknie i nad morzem i na Kaszubach , przez najbliższe dni , małe KITE'y trochę się przewietrzą :) na północnym wietrze. Ciekawe który zimowy spot będziemy dziś oblatywać ??? Bywalcy naszej strony mają pewnie ostatnio małe kłopoty z poruszaniem się .... po FOTO galerii, która jest w przebudowie, ale po dopracowaniu wszystkich elementów , powinno być czytelniej i szybciej......WEEKEND BĘDZIE BARDZOOO... WIETRZNY ........ bedzie BARDZOOO KITE'owo !! :)))))) czego i Wam wszystkim życzę !!!
___________________________________________
NEWS -- 03.03.2005

WEEKEND ZAPOWIADA SIĘ BARDZOOO WIETRZNIE ........ bedzie bardzo KITE'owo !!
___________________________________________
NEWS -- 02.03.2005

Rewa, śnieg i wiatr E ok. 10m/s, to bardzo dobre połączenie, które we wtorek wykorzystaliśmy. Krzysiek rozjeżdzając rewskie wydmy i zaspy . Janusz, omijając co większe krzaki, szukał niestrudzenie pozycji do skoku . No i to co najważniejsze ZATOKA REWSKA ZAMARZA !!! Za dwa, trzy dni, powinna być gotowa do użytku , tak mówi Janusz po badaniach lodu:)).
___________________________________________
NEWS -- 27.02.2005

Śniegiem w REWIE sypneło !!!!. No nie , nie po kolana :), ale stare nartki, miały się po czym ślizgać. Pogoda fantastyczna , słońce, trochę przelotnego śniegu, i wiatr !!! który mocniej, albo ciut słabiej, ale ciągle wiał :)) o 11 wiało ok. 10 ms, o 15 ok. 5ms. REWA, na koniec dnia, przez Majkiela , ZOSTAŁA ROZJEŻDZONA !!!. Ale na początku był efektowny KITEjumping, oraz KITEski. Jutrzejszy dzień może być ostatnim z wietrznych , wiać ma północ więc może dobrym miejscem będą pola pod Tuchomkiem, gdzie dzisiaj Janusz z Michałem znaczyli swoje ślady, na swieżym opadzie śniegu .
___________________________________________
NEWS -- 26.02.2005

Mój ostatni wyjazd na Osowe, nie skończył się tylko kiepskimi wspomnieniami o wietrze, ale także GRYPĄ. Zabójcze 0 C. Trochę chemicznych, trochę naturalnych środków i łóżeczko na trzy dni chyba załatwiły sprawe ???. Mam nadzieje że w ostatnim tygodniu zimy !!! jeszcze troche się poślizgam ?:)). W zależności od rozwoju sytuacji pogodowej w nocy, wybór spotu na jutrzejszy dzień jest otwarty, miejsce które jeszcze tej zimy nie rozjeżdzaliśmy to REWA. Jest na pierwszym miejscu, na liście na jutrzejszy wyjazd !!, musi tylko nasypać śniegu!!. Jutrzejszy poranek i prognozy wszystko wyjaśnią.
___________________________________________
NEWS -- 23.02.2005

Dzisiaj na Osowej było kiepskawo , a to za sprawą wiatru. Oczekiwania i prognoza , niestety mało miały wspólnego z rzeczywistościa. Jutro zawsze może być lepiej !!!. Dzisiaj załącznikiem bedzie filmik z dnia wczorajszego , z dobrego dnia
___________________________________________
NEWS -- 22.02.2005

Dzisiaj jazda była na Osowie, warunki dalekie były od dobrych, szczególnie wiatr, niby wschodni, a był bardzo, bardzo, porywisty, chyba jeden z gorszych w tym roku !!. Mimo złych warunków zdobyliśmy na kite'ach z nartami nad jeziorne wzgórze, a jak słabiej wiało, to tylko pół góry :)).
___________________________________________
NEWS -- 20.02.2005

Dzisiejszy dzień nie będzie KITE"owy.... cisza w/g B ....ale od jutra :)) przez tydzień średnio mroźno do -8C i wietrznie do 40km!!! . Wczoraj trochę się działo , pomimo słabego wiatru, i spotu nie zawsze suchego lodowo - śnieżnego, na Tuchomku Janusz robił zwroty w powietrzu :)) lot Janusza , wprzygotowaniu jest jeszcze galeria z zeszłego weekendu, śnieżnego i mocno wietrznego Majkiel w śnieżnej zadymce
___________________________________________
NEWS -- 18.02.2005

Powraca zima !!! w lzejszym wydaniu , ale warunki są OK !! Im dalej od zatoki, tam lodu i śniegu więcej. Sob Nie zapowiadają się pysznie tylko zeby wiatru nie zabrakło :(( . Tuchomek będzie chyba właściwym miejscem na kiteowanie ???. A może Rewa.... na bardzo stare narty :))
___________________________________________
NEWS -- 15.02.2005

Pada śnieg !!! , wiatr słaby zmienny , 0 C . To gwarantuje poprawe warunków na spocie Tuchomek !! Jeśli sprawdzi się lotnicza prognoza pogody, to Piątek Sobota Niedziela , powinny być z lekkim mrozikiem , wiatrem ok 20 km/h i po śniegu !! Krzysztof po śniegu
___________________________________________
NEWS -- 13.02.2005

Pomimo załamania zimowej pogody spoty kaszubskie Osowa i Tuchomek przetrwały. Sobota na Tuchomku była słoneczna i czysto lodowa przy rosnacym wietrze 1 - 5 B, natomiast Niedziela, w wyniku sporych opadów śniegu w nocy i silnego wiatru, lodowo zaspowa :) Małe Morze z powodu ciepła nadmorskiego radykalnie straciło na grubości lodu i jest już zbyt niebezpieczne.
___________________________________________
NEWS -- 11.02.2005

Pogoda zdecydowanie stała sie mało użytkowa, padający przelotnie deszcz i +4 C przeniósł nas do jesiennych klimatów w zimie :((. Natomiast wiatr, pobija chyba wszelkie rekordy wiania. Od poczatku roku 05, tylko 7 dni na 42 było z wiatrem poniżej 4B !!!! Ja wykorzystałem 4 dni na jazde po lodzie .... a TY ???
___________________________________________
NEWS -- 10.02.2005

W oczekiwaniu na kolejny dopływ zimy, filmik z jazdy Janusza Małe M po lodzie
czasami bywa że nie wszystko się udaje small fall
___________________________________________
NEWS -- 09.02.2005

Zmiana się dokonała !!! mam do dyspozycji 2 GB !!!
Dzisiaj minął czwarty dzień kite'owania na zimowych spotach - Tuchomku i Małym Morzu, materiał foto i film jest opracowywany i szybko pojawi się na stronce . Zwiastunem relacji z Tuchomka będzie filmik z Adamem S Tuchom filmik
a z Małego Morza z Januszem K Małe M filmik
Dla porównania warunków z zeszłego roku 04 Na Małym Morzu Krzysztof S Jako znikajacy punkt :)) Małe M po śniegu
___________________________________________
07.02.2005

Winter KITEski & iceskate > spot Małe Morze Camping GOTOWY DO ZIMOWEGO KITEOWANIA !!!!!, jest bardzo po lodzie, no ale to tylko kwestia dopasowania sprzetu :))) , jest mroźno , słonecznie, wietrznie, dzisiaj od 15 latamy na półwyspie !!!!!!. fota z dnia wczorajszego , jako zapowiedz foto relacji spot Tuchomek
___________________________________________
06.02.2005

Po narciarsko - górskich 2 tygodniach, powrót do domu i kiteowych tematów. JEST ZIMA !!!!! mroźna . Spoty na Osowa lacke i Tuchomek lake należy uznać za otwarte, dzisiejszy piękny dzień ściągną na Tuchomek localeskich , eisborderów, snowbordkiterów, skikiterów, wędkarzy podlodowych, łyżwiarzy i spacerowiczów. Było mroźno słonecznie i lekko wietrznie. Jest nadzieja że 2 kolejne dni będą podobne do dzisiejszego. Jutro od godz 15 oblatujemy Osowa lacke !!!
___________________________________________
09.01.2005

To był kolejny mocno wietrzny dzień, media przekazywały katastroficzne informacje związane z nocną 12B w Europie i naszym regionie, wiedząc że nie ma takich warunków z którymi koledzy localesi by się nie chcieli zmierzyć , wybrałem się na zwiad po spotach, Rewa - natura ciężko pracuje przy odbudowie zniszczeń po ostatniej 12B N , a poza tym wietrznie i bez kiteowo & surfowo, Karwia - mocno wietrznie , mocno deszczowo, mocno od lądu, efekt widać na fotach, Małe Morze Camping - już sam dojazd do spotu zapowiadał że będzie się działo !!!! reszta opowieści na fotach kite & surf
___________________________________________
04.01.2005

Dziś nadeszła dobra informacja mój serwerodawca zwiększa ilosc miejsca dla strony www.KiteRewa.pl - ze 100MB do 2GB !!!!!!!!!!!!!! koniec z oszednosciami !!!!!.....nastapi pełna rozpusta :)))))
___________________________________________
02.01.2005

I jesteśmy w Nowym Roku 2005
bardzo wietrznym, bardzo mokrym i na tyle ciepłym
że niektórzy rozpoczeli rok od pływania takie było pływanie
również natura z Nowym Rokiem jest bardzo pracowita
i zaczeła odbudowywać to co wcześniej zniszczyła
falka z prawej falka z lewej i cypel rewski znów powstaje
tak powstaje nowy cypel
___________________________________________
30.12.04

Zaczyna się chyba spełniać życzenie mocno wietrznego nowego roku 2005
prognoza z Augustyny do 15.01.2005 jest bardzo mocno wietrzna
bardzo mocno deszczowa i bardzo nieprzyzwoicie ciepła :)))
mimo paru minusów to kuszaca propozycja stycznowej aury na pływanko
korzystajac z długich nocy przedstawiamy
jesienny filmik do ściągnięcia
Landkite film

___________________________________________
28.12.04

Mineło pół roku od założenia srony na której się znajdujesz teraz w okresie zimowym gdy noce są zbyt długie jest okazja by dopracować to i tamto
mam nadzieje że do końca Marca strona będzie gotowa do sezonu :)))) ???
i obietnice składane będą rzeczywistością !!